Kendin Tasarla, Kendin Giy!

Koalas, grafik/moda tasarımcılar ile kendi kıyafetlerini özelleştirip satın almak isteyen insanları bir araya getiren bir mobil platformdur.

Tasarımlarını Koalas platformuna yükleyen grafik/moda tasarımcılar, bu ürünler kıyafet baskısı olarak başkaları tarafından satın alındıkça, her satış başı, komisyon alıyor. Bunun için herhangi ek bir işleme gerek olmadan tasarımcı panelinden resim dosyaları kolaylıkla yüklenip satış ve anlık bakiye takibi gibi işlemler yapılabilmektedir. Koalas bağımsız bir içerik platformu olduğu için isteyen herkes tasarımcı olup para kazanabilir.

Tasarımcı olmayan diğer kullanıcılar için ise kendi kıyafetlerini baştan sona özelleştirme imkanı sunuyoruz. Kullanıcı bir tişört almak isterse tişört modeli, rengi ve baskısı gibi birçok parametreyi kendi zevkleri doğrultusunda özelleştirip sipariş verebiliyor. Sunduğumuz kullanıcı dostu, sade arayüz sayesinde kullanıcılar kendi kıyafetlerini kolaylıkla tasarlayabilmektedir.

Ayrıca 9 şehir ve 16 üniversitedeki kampüs temsilcilerimizle üniversite kulüplerinin toplu sipariş ihtiyaçlarına da çözümler üretmekteyiz.

Tüm katılımcılarımızın yararlanabileceği %15 indirim kodu!

Verimlilik Zirvesine özel çekilişle bir kişiye ücretsiz kendi tasarlayabileceği bir T-Shirt hediye ediyoruz.