Emre Aydın

Microsoft Customer Success Manager

Emre Aydın, bulut ve hibrit altyapılar, mimari tasarımlar, göçler ve teknoloji yönetimi dahil 15 yılı aşkın tecrübesi ile BT Altyapı teknolojilerinde teknik çözüm lideridir.

Uzun süredir Microsoft teknik topluluk lideri ve BT sektöründeki Türkçe içeriğini artırmak ve Türkiye'deki Microsoft teknolojileri için gelişmiş çözümler sunmak için önde gelen bir teknik topluluk olan MSHowTo.org'un kurucusudur.

Microsoft Office 365, Kurumsal Mobilite ve Güvenlik konularında uzmandır. Ayrıca Azure hizmetleri konusunda derin teknik uzmanlığa sahiptir. 11 kez Microsoft Office 365 MVP olarak ödüllendirilmiştir.

Bugün Aydın, Microsoft'un yarının işlerini ve Microsoft teknolojisine dayalı BT çözümlerini oluşturmak için teknik kararlar almasına yardımcı olmak üzere Microsoft için bir Teknoloji Çözümleri Uzmanı olarak çalışıyor.

Emre, Microsoft, Compareex ve BilgeAdam Enterprise'da uzun süredir devam eden kariyeri boyunca, bölüm yönetimi, çözüm mimarisi, teknik hesap yönetimi ve hizmet sunumu gibi bir dizi temel kurumsal rolde yer aldı.

11.00-11.40

Pazar 3 Mayıs

Microsoft Teknolojileri Uzaktan Çalışan Şirketlere Neler Sağlıyor?

Microsoft müşterilerine uzaktan çalışma için nasıl bir altyapı ve kolaylık sağlıyor?

 

Webinara Eriş