Tuğba Kaplan

İ.K. Danışmanı – Kurucu Eğitmen
Dumlupınar Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 2005 yılında mezun olmuş, aynı üniversitede Yönetim – Organizasyon üzerine yüksek lisans yapmıştır. Başarılı kariyerine ilk olarak ÖZDİLEK’te Eğitmen olarak başlayıp ardından NdesigN’da İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak devam etmiştir. 2010 yılında Ekom
Tanıtım A.Ş.’de Eğitmen, 2011 yılında Dataplus Eğitim Bilimleri’nde Eğitim Planlama ve Uygulama Yöneticisi, 2013 yılında LIVCON A.Ş. - AKADEMİSTA A.Ş.’de Eğitim Direktörü olarak görev yapmıştır. 2015 yılında kendi şirketini kurup şirketine Rota Gelişim Koçluk ve Danışmanlık ismini vermiştir. Çalışma hayatına kurucusu olduğu şirkette devam etmektedir. Etkili iletişim, diksiyon, beden dili, sunum teknikleri, takım çalışması, insan kaynakları yönetimi, etkin liderlik gibi konularda eğitim vermekte İnsan kaynakları, ekip geliştirme programı, kurum içi ve mentor yetiştirme programı, yetkinlik envanterleri üzerine danışmanlık yapmakta. Yaşam, yönetici, nefes, ilişki ve aile koçluğu görevlerini sürdürmektedir.
12.00-12.40

Pazar 3 Mayıs

Uzaktan Çalışmada İş Bulma

Rota Gelişim'de İK Danışmanlığı yapan Tuğba Kaplan, bizlere uzaktan çalışmada işe alım süreçlerini kurumların bakış açısıyla anlatıyor.

Webinara Eriş