StartersLand, uygulamalı girişimcilik eğitimleri ile genç girişimci adaylarına Startup yönetimini öğretmeyi hedeflemiş ücretsiz bir sosyal sorumluluk projesidir. Başvurular içinden seçilen katılımcılarına 2 veya 3 aylık periyotlarda Startup yönetimi A’dan Z’ye öğretilir. Programın farkı ise eğitimin başından itibaren katılımcılar ekiplere bölünür ve her ekibe bir web sitesi teslim edilir. Alınan eğitimler bu web siteleri üzerinde uyguanır ve eğitim deneyime dönüşür. Eğitim başlıklarından bazıları şunlar: Kasım 2018 tarihinden itibaren 3 dönem eğitim gerçekleştirildi.
 
Programdan mezun olan katılımcılarımızdan:
 
  • 10 Startup
  • 8 Kuluçka Girişimi,
  • 50 Kişi Staj ve İş imkanı, sağlandı.
 
Gitti Gidiyor Teknoloji Akademisi StartersLand İş Birliğiyle Başlıyor! Gitti Gidiyor Teknoloji Akademisi başlıyor! Organizasyonunu StartersLand olarak yürüttüğümüz programımızda yazılımcı yetiştiriyoruz! Üniversite Ön Lisans Bilgisayar programcılığı veya türevi bir bölümden mezunsan bu program tam senlik!
 
Programda seni neler bekliyor?
3 ay boyunca Gitti Gidiyor yöneticileri ile doğrudan çalışma imkanı, E-ticaret yapısı içinde kullanılan teknolojileri öğrenme, Kodlama ve yazılım geliştirme üzerine uzmanlaşma, Bu süreçte edineceğin kabiyetlerden bazıları.
 
Hemen Başvur!