Uzaktan Eğitim Çözümleri

Bilgi dolu, hayatın içinden, faydalı ve eğlenceli
videolarla kendinizi ve ekibinizi geliştirebileceğiniz bir e-öğrenme
platformu olan Vizgo Akademi, yepyeni yüzü ve içerikleriyle online
eğitimleri izleyebilirsiniz.
Başarı, liderlik, iletişim, motivasyon gibi birçok farklı alanda,
uzman eğitmenler tarafından verilen ortalama 2 dakikalık mikro
eğitimlerin yer aldığı Vizgo Akademi’de 58 farklı başlık
bulunmaktadır. 

 

 

Görüşme Saatleri 3 Mayıs 10:00-12:00
Efkan Kaya
Eğitim Teknolojileri Uzmanı

Eğitimler

Eğitimleri satın almak için web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden üyelik oluşturduktan sonra web sitesi üzerinden satın al ve izle seçeneği ile 90 ₺ ödeyerek bütün eğitimleri izleyebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz Appstore market üzerinden eğitimleri satın alıp izleyebilirsiniz. Yılda bir defa sadece 90 ₺ ödeyerek www.vizgoakademi.com üzerinden satın alacağınız üyelik sayesinde mevcut içeriklerin yanı sıra yıl içinde eklenecek yeni eğitimleri de ek bir ücret ödemeden izleyebilirsiniz.

Telefon Entegrasyonu

Yaklaşık 800 soruya yanıt veren bu mikro eğitim portalındaki eğitimlere vizgoakademi.com adresinin yanı sıra IOS ve Android telefonlarda yer alan marketlerden Vizgo uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz. Üstelik Vizgo Akademi’de üyelik bitiminde otomatik üyelik yenileme sistemi de bulunmuyor.

Dijital Sertifikasyon

Online öğrenme portalımızda alınan eğitimlerle ilgili bir plan oluşturabilmenizi ve bunları planınıza ekleyerek kolaylıkla izleyebilmenizi sağlıyor. Üstelik her eğitim sonrası ilgili eğitimin dijital sertifikasını da hem sistem üzerinden görüntüleyebiliyor hem de bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz.

Verimlilik Zirvesine özel şanslı 3 kişiye 3 ay boyunca ücretsiz yararlanabileceği Vizgo Akademi üyeliği çekiliş ile verilecektir. Yapmanız gereken tek şey aşağıdaki formu doldurmanız.